STUDENT AGENCY a ORBIX znovu získaly titul nejlepších prodejců letenek aliance SkyTeam v České republice

18.02.2015

Společnost STUDENT AGENCY a sesterský ORBIX se znovu staly nejlepšími obchodními partnery přední letecké aliance SkyTeam, která sdružuje dvacet významných světových aerolinek včetně Českých aerolinií. Dohromady společnosti prodaly letenky členských dopravců SkyTeam v hodnotě 680 milionů korun. Celou třetinu z těchto prodejů uskutečnil ORBIX, který se zaměřuje na firemní i soukromé cesty korporátní klientely.

“Společnost ORBIX se na celkovém obratu podílela ze 36 procent, tedy částkou přibližně 245 milionů korun. Díky práci našich prodejců došlo k navýšení počtu cestujících aliance SkyTeam o 3,5 procenta. Ocenění, které jsme spolu se STUDENT AGENCY získali, nás velmi potěšilo a je pro nás motivací k dalšímu rozvoji,” říká ředitelka společnosti ORBIX Martina Hrnčířová. Opětovným získáním prestižního ocenění skupina STUDENT AGENCY potvrdila svoji pozici jedničky v prodeji letenek v České republice.

Skupina SkyTeam sdružuje vedle českého národního dopravce ČSA a další významné světové aerolinky jako Air France, KLM, Aeroflot, Alitalia nebo Delta. Tyto aerolinky létají z České republiky nejen po Evropě, ale do celého světa. SkyTeam uděluje ocenění obchodním partnerům pravidelně každý rok. V České republice se na prvních příčkách pravidelně objevuje STUDENT AGENCY a ORBIX. V roce 2014 byla každá třetí letenka, kterou vystavili prodejci společností STUDENT AGENCY nebo ORBIX, byla určena na let některé z aerolinek sdružené v alianci SkyTeam.