Nové praktické informace v online systému letenek

18.04.2014
Online rezervační systém pro Vás stále vyvíjíme

Novinky v online rezervačním systému

Aby pro Vás byla rezervace v online rezervačním systému co nejpohodlnější a získali jste maximum potřebných informací, doplnili jsme do našeho online rezervačního systému další nové informace.

Podívejte se, které novinky pro Vás mohou být užitečné.

Přejít na:

Informace o cestovní kabině a rezervační třídě

Informace o zavazadlech

 

 

Informace o cestovní kabině a rezervační třídě

Zmíněné údaje jsou důležité zejména pro držitele věrnostních karet.

Letecké společnosti mohou mít pro různé rezervační třídy různé výše odměn, a tak je dobré vybrat si tu nejvhodnější a nejvýhodnější variantu letu, která se Vám co nejvíce zúročí formou bodů načtených na Vaši individuální a případně i korporátní bonusovou kartu.

Informace si můžete zobrazit již v nabídce letů kliknutím na konkrétní let. Následně se Vám otevře nové okno s názvem "Informace o letu" a informace o cestovní kabině a rezervační třídě najdete na posledním řádku tohoto okna.

Zajímá Vás více o věrnostních programech?

Informace o zavazadlech

Stále více leteckých společností upravuje svoje ceny tak, aby byly šité na míru každému cestujícímu. Proč platit tarif se zavazadlem, když Vám postačí kabinové zavazadlo?

Abychom Vám s výběrem nejvhodnější letenky pro Vás pomohli, rozšířili jsme zobrazování informací o zavazadlech i na nízkonákladové letecké společnosti, tzv. low-cost dopravce.

Označení je jednoduché, a přesto tak užitečné.