Nové linky z Letiště Václava Havla v Praze

08.12.2017
Letišti Václava Havla přibudou nová spojení s Doha, Filadelfií, Eliah a naroste i počet letů do Athén a Londýna.

China Eastern Airlines spojí přímou linkou čínský Si-an s Prahou

Letecká společnost China Eastern Airlines si připravila na konec října pro Česko samé novinky. Z letiště Václava Havla vzlétne 29. 10. letadlo, které spojí Prahu přímým letem s městem Si-an. Let bude trvat 10 a půl hodiny. Navíc dojde k navýšení počtu letů do Šanghaje  na 4 lety týdně.

Hainan Airlines nově létají do Bělehradu

Čínská letecká společnost Hainan Airlines nabízí od 15. září nově lety z Prahy do Bělehradu. Směr Bělehrad se vydá letadlo pravidelně vždy v pondělí a pátek. Využijte přímé spojení se Srbskem a leťte s námi. Letenky již nyní najdete v našem rezervačním systému.

S Qatar Airways nově do Doha

od 21. srpna můžete využít pravidelné spojení 5* aerolinky Qatar Airways do Doha. Lety budou operovány každý den letounem Airbus A320, který přepraví až 144 cestujících. Využít můžete následná spojení do jihovýchodní Asie, Afriky, Austrálie nebo na Nový Zéland

Novou přímou linkou do Philadelfie

Praha získá od 4. května 2018 nové přímé letecké spojení s Filadelfií. Linka, kterou bude operovat Boeing 767-300 by měla být schopna v letních měsících přepravit až 2800 pasažérů týdně.

Wizz Air nabídne od listopadu nové spojení Praha - Eliat

Leťte s Wizz Air od 2. listopadu přímou linkou do Eliat, který se stal už druhou destinaci v Izraeli, kterou Wizz Air spojil s Prahou. Každý čtvrtek přepraví Airbus A320 až 180 pasažérů do Eliat. Destinace je vhodná zejména pro zimní dovolenou u moře. Letenky jsou v prodeji už nyní.

Leťte s Flybe z Prahy do Londýna

Pražské letiště získalo v tomto roce také nové spojení na letiště Southend v Londýně. Z Pražského letiště tak nyní můžete letět na všechna letiště v okolí Londýna, kromě letiště City. Leteckou linku můžete využít 5x týdně, vždy v pondělí, středu, čtvrtek, pátek a neděli.

Od června 2018 ještě častěji s Aegan do Athén

Od 8. června 2018 navýší řecká aerolinka Aegan Airlines počet letů do Athén. Nově bude vypravovat Airbus A320 pro 174 pasažérů do Athén na denní bázi.

RUSLINE AIRLINES oznámila novou linku do Kaliningradu

Moskevská letecká společnost Rusline Airlines nově propojí přímou linkou Prahu s ruským Kaliningradem. Letecká společnost bude operovat lety každé úterý a čtvrtek letounem Bambardier CRJ-200 s kapacitou 50 sedaček. Kaliningrad se tak stane 10. destinací v Rusku s přímým spojením do Prahy. První letoun Rusline Airlines směr Kaliningrad vzlétne z letiště Václava Havla v Praze 30. 10. 2017.