S Aeroflotem letí vaše běžky, lyže, surf nebo potápěčské vybavení zadarmo

18.12.2018
Užijte si zimu na lyžích nebo u moře se svým vlastním vybavením!

Zaleťte si na lyže s Aeroflotem

Aeroflot pokračuje v bezplatné přepravě lyžařského a snowboardového vybavení. Akční nabídka platí na letenky, které musí být proletěné nejpozději 15. 5. 2019. Lyžařským vybavením se rozumí obal s jedním párem lyží, jedním párem lyžařské obuvi nebo pouzdro s jedním snowboardem a dvěma snowboardovými botami. Celá sada lyžařského vybavení nesmí přesáhnout hmotnost 23 kg. Tato zavazadla se nepropisují do letenky jako doplňkové zavazadlo, ale registrují se až při odbavení.

K moři se surfovým prknem nebo potápěčskou výbavou

Chystáte se do Malé, Bangkoku, Phuketu, Tel Avivu nebo Ho Či Minova Města a milujete vodní sporty? Už se nemusíte trápit s přepravou. S Aeroflotem letí Vaše vybavení s vámi a zadarmo. Během zimního letového řádku si na palubu můžete vzít s sebou jednu sadu surfingového nebo potápěčského vybavení o hmotnosti do 23 kg. Nakupovat letenky s bezplatnou přepravou můžete až do 30. 3. 2019, proletěny musí být nejpozději 30. 4. 2019.

Obě služby nelze poskytovat na letech provozovaných leteckými společnostmi třetích stran tzn. na letech s čísly SU3000 až 4999.