Resort Svatá Kateřina

Domů / Portfolio / Dovolená / Resort Svatá Kateřina

… je místem snů pro každého, kdo je unavený stereotypem všedního života, každodenní honičkou, kolegy v práci a připusťte si, někdy i vlastními dětmi a partnery.

Trpíte neduhy moderní doby? Stále obtížněji odrážíte útoky mobilního telefonu a invazi e-mailů? Přestože jste vyrovnaní, úspěšní a vcelku spokojení, toužíte si odpočinout, být hýčkáni; rádi byste si zasportovali, zbavili se několika kil, odpočívali uprostřed lesa a přišli na jiné myšlenky?

Vítejte ve Svaté Kateřině!

Welness

Dopřejte svému tělu, mysli a smyslům potěšení. Každý den bychom měli zažít něco příjemného.

Ve wellness používáme přírodní lehce mineralizovanou vodu pramene Svatá Kateřina se zvýšeným obsahem síranů, hydrouhličitanů a vápníku s obsahem přírodních radionuklidů. Kateřinská voda je vhodná k mytí, koupání a při procedurách ve wellness . Není totiž příliš tvrdá, i když obsahuje vápník s hořčíkem, takže snadno rozpouští různé nečistoty tukové povahy.

Aktivní a pasivní odpočinek

Odpočívejte aktivně! Protáhněte své tělo na hodinách jógy nebo pilates. Využijte dynamického kardio cvičení nebo se pobavte na tanečních lekcích.

Ale nemusíte pořád jenom sportovat, pobíhat, pohybovat se, dopřejte svému tělu také klid a odpočinek. Meditujte a rozjímejte. Vzpomeňte si na něco příjemného, co vám v poslední době udělalo velkou radost. Po chvíli ucítíte na tváři lehký úsměv, který se odráží v nitru vašeho těla.

Konference

V Resortu Svatá Kateřina Vám nabízíme výjimečnou možnost v klidu prodiskutovat firemní záležitosti, vyškolit nové spolupracovníky, stmelit pracovní kolektiv. Konferenční sály uzpůsobíme vaším požadavkům.

Po dni plném práce Vás osvěží projížďka na kole, na koni, psím spřežením nebo se prostě projdete po okolních loukách a lesem. Můžete se oddat snění pod rukama thajských masérek nebo v některém z naších zábalů. Stačí říci po čem toužíte a my vám ušijeme firemní akci doslova na míru.

  

 

Resort Svatá Kateřina se nachází poblíž obce Počátky jen pár kilometrů od Pelhřimova. S ohledem na skutečnost, že do Resortu Svatá Kateřina platí zákaz vjezdu motorových vozidel, parkují hosté zdarma na hlídaném parkovišti v Počátkách a zdarma užívají hotelový Shuttle Bus, který jezdí mezi parkovištěm a resortem podle potřeby.

Pro objednávku či více informací nás kontaktujte na emailu zajezdy@orbix.cz nebo na telefonním čísle +420 221 592 159.