Vyzkoušejte Airbus A350 - za speciální cenu


Na letech z Helsinek do Pekingu, Šanghaje, Bangkoku a Hongkongu, v letním období na letech do Soulu a od října 2016 do Singapuru.

Airbus A350 přináší nový způsob cestování díky tiššímu provozu, novému typu klimatizace, která snižuje pocit únavy z cesty, a panoramatickým oknům.

 

Vybavení Airbusu A350

Ekonomická třída

Sedadla v ekonomické třídě jsou nejširší svého druhu ve svékategorii s větším prostorem pro kabinová zavazadla. Wi-fi připojení zapoplatek. I v A350 je nabízen produkt 'Comfort Seats' s12cm větším prostorem pro nohy, který lze přikoupit k jakékoliv letence v ekonomické třídě.

Komfortní sedadla

Pro více pohodlí mohou cestující  v ekonomické třídě za poplatek EUR 60 - 75 využít produktu 'Comfort Seats'. Jde o pět prvních řad v přední části ekonomické třídy s větším prostorem mezi sedadly (35 palců), který je srovnatelný s prostorem na exitových řadách. Cestující mají dále přednostní nástup a výstup do a z letadla, dostanou zapůjčená zvukpotlačující sluchátka BOSE a amenity kit. Produkt 'Comfort Seats' je nabízený na všech dálkových letech Finnair a dá se přikoupit k jakékoli letence v ekonomické třídě.

Obchodní třída

Business třída s pohodlnými lie-flat sedadly s přímým přístupem kekaždému sedadlu v uspořádání 1+2+1, 16-ti palcové obrazovky s on-demand zábavním systémem, wi-fi v ceně. Podávaná jsou pečlivě sestavená sezónní menu ze severských delikates spolu s vybranými víny. 

Cestujte s ORBIXem a vychutnejte si skvělý servis na palubě FINNAIR!

Uvedené ceny platí pro odlety z uvedených odletových míst a jsou včetně letištních a palivových poplatků a transakčního poplatku 490 Kč,- Kč. V případě uzavřené smlouvy účtujeme transakční poplatek dle smluvních podmínek. Uvedené ceny jsou podmíněny volnými místy v dané rezervační třídě na požadovaném letu. Pro více informací kontaktujte naše pracovníky na tel. čísle +420 221 592 159.

Podmínky

Tarifní podmínky jsou uvedeny v průběhu rezervace.

 

Doplňkové služby

K letence Vám rádi zajistíme další služby, např. parkování na letišti, ubytování, pojištění, pronájem aut a mnoho dalších.

    

Kompletní nabídka služeb