Zažijte konferenci, která pro Vás bude zážitkem!

Plánujete konferenci, školení nebo společné setkaní Vašich zaměstnanců? Pokud hledáte tu správnou variantu ubytování a konferenčních prostor, nechte se inspirovat a využijte našich nabídek pro vybrané hotely. Zajistíme Vám kompletní služby na míru a srovnáme pro Vás ty nejvhodnější varianty, tak, aby přesně splňovaly Vaše požadavky.

Aquapalace Hotel Praha 4*

Aquapalace Hotel je ideální kombinací business a wellness zařízení. Součástí hotelu je také moderní konferenční centrum až pro 650 osob.

1 noc od 1610 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji rezervujte zde

Prachárna Park Hotel Olomouc 4*

Prachárna Park hotel Olomouc je svoji ideální strategickou pozicí velmi snadno dosažitelný z hlavních tras Praha, Brno, Hradec Králové i Ostrava. Hotel nabízí několik konferenčních sálů a krásné okolí vhodné pro relaxaci.

1 noc od 900 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji rezervujte zde

Hotel Skalský dvůr 3*

Hotel Skalský dvůr se nachází v srdci Vysočiny a nabízí konferenční prostory až pro 100 osob. Hosté určitě s potěšením využijí vnitřní bazén, hotelovou pláž u Skalského rybníka nebo se nechají hýčkat maséry.

1 noc od  850 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji rezervujte zde

fabrika hotel 4*

Fabrika hotel nabízí reprezentativně a nadstandardně vybavené konferenční prostory a svojí strategickou polohou ve středu republiky u dálnice D1 je skvělou volbou pro realizaci Vaší akce.  Za svoji existenci získal hotel hned několik ocenění, např. Nejlepší hotel roku 2014 v kategorii kongres.

1 noc od 1200  Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji rezervujte zde

 Ceny jsou pohyblivé a mění se dle termínu pobytu a aktuální obsazenosti hotelu.

 

Doplňkové služby

K letence Vám rádi zajistíme další služby, např. parkování na letišti, ubytování, pojištění, pronájem aut a mnoho dalších.