Limousine service pro business cestující Hainan airlines

  

HAINAN AIRLINES nabízí business class cestujícím bezplatnou transferovou službu vozem s osobním řidičem. Tato služba je nabízena v Praze (Praha 1- Praha 22) a 10 destinacích v Číně: Peking (PEK), Šanghaj (SHA), Wenzhou (WNZ), Chengdu (CTU), Changsha (CSX), Guangzhou (CAN), Shenzhen (SZX), Chongqing (CKG), Hangzhou (HGH), Xi´an (SIA).


Podmínky:

- pouze pro cestující Business Class na letech společnosti Hainan Airlines (nelze použít v případě mezinárodních letů operovaných jiným dopravcem)
- aplikovatelné pro knihovací třídy (RBD): C/D/I
- aplikovatelné pro cestující na přímých letech HU7938/HU7937 a návazných letech do/z výše vyjmenovaných bodů v Číně (v případě vice letů v rámci Číny je službu možné objednat pouze na jednom letišti příletu v Číně a na jednom letišti odletu v Číně)

 

 

Jak rezervovat:

Službu je možné vyžádat nejdříve 30 dní a nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem.
Pokud je let zrušen či zpožděn, cestující je povinnen oznámit tuto skutečnost svému rezervačnímu agentovi.
Po přistání budou cestující očekáváni v příletové hale po východu z celní zóny zástupci smluvní přepravní společnosti s uvítací cedulí HAINAN AIRLINES se jménem cestujícího a logem smluvní přepravní společnosti zajišťující Limousine service.
 

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

K letence Vám rádi zajistíme další služby, např. parkování na letišti, ubytování, pojištění, pronájem aut a mnoho dalších.

    

KOMPLETNÍ NABÍDKA SLUŽEB