Poznejte svět s 4* leteckou společností Turkish Airlines

Leťte v komfortu, který si zasloužíte. Turkish Airlines jsou opět v oblacích! Již nyní můžete využít obnovené lety do více než 200 destinací. Od 28. 11. 2020 nově také z Prahy do Hanoje. Podmínky vstupu do jednotlivých států najdete na našem webu zde.

Všechny letenky zakoupené v období od 21. 3. do 31. 12. jsou flexibilní a můžete je tak zdarma stornovat nebo změnit. Více o flexibilních letenkách najdete zde.

 

Istanbul mešitaNa palubě Turkish AirlinesZanzibar s Turkish AirlinesLetadlo Turkish AirlinesBangkok s Turkish Airlines

 

 

4* Turkish Airlines jsou zárukou kvalitního servisu a jedinečného zážitku na palubě. Flotila Turkish Airlines se skládá z více než 330 letadel, které operují lety do více než 300 destnací po celém světě. Turkish Airlines je členem největší a nejprestižnější letecké aliance světa Star Aliance.

 

S Turkish Airlines Vás čeká vždy něco na víc!

 • Neexistuje návazné spojení při přestupu na vámi zvoleném letu? Využijte ubytování ZDARMA. (pro detailní podmínky nároku na bezplatné ubytování nás kontaktujte, rádi pro Váš let ověříme)
 • Čeká Vás více než 6ti hodinové mezipřistání v Istanbulu? Turkish Airlines pro Vás připravili prohlídku Istanbulu ZDARMA. Více informací naleznete zde.

 

S Turkish Airlines Corporate Club máte nespočet výhod

 • Exkluzivní slevy na letenky
  Jako člen Turkish Airlines Corporate Club získáte exkluzivní slevy na zakoupené letenky do celé sítě Turkish Airlines s odletem z České republiky, po domluvě i z jiných zemí.
 • Flexibilita
  Flexibilní korporátní tarify Turkish Airlines Vám umožní změny a refundace letenek zdarma u většiny tarifů.
 • Turkish Airlines Corporate Club karta
  S Turkish Airlines Club kartou se můžete odbavit na přednostní přepážce, využít fast track a také navštívit Turkish Airlines salónky v Praze a Istanbulu.
 • Vyšší váhový limit
  Cestujícím v ekonomické a obchodní třídě přináší členství v klubu možnost využít vyšší váhový limit, a tak si na služební cesty můžete vzít vše potřebné.

Neváhejte a registrujte se do Turkish Airlines Corporate Clubu!

Doplňkové služby

K letence Vám rádi zajistíme další služby, např. parkování na letišti, ubytování, pojištění, pronájem aut a mnoho dalších.