Poznejte svět s 4* leteckou společností Turkish Airlines

Leťte v komfortu, který si zasloužíte! Turkish Airlines nabízí letecká spojení do nejvíce zemí na světě. Objevte krásy více než 300 destinací za ceny, které Vás potěší. Ocenění, které Turkish Airlines získala jsou jasným důkazem kvality poskytovaných služeb. Turkish Airlines byly již několikrát oceněny jako Nejlepší evropská letecká společnost v Evropě!

 

Istanbul mešitaNa palubě Turkish AirlinesZanzibar s Turkish AirlinesLetadlo Turkish AirlinesBangkok s Turkish Airlines

 

 

4* Turkish Airlines jsou zárukou kvalitního servisu a jedinečného zážitku na palubě. Flotila Turkish Airlines se skládá z více než 330 letadel, které operují lety do více než 300 destnací po celém světě. Turkish Airlines je členem největší a nejprestižnější letecké aliance světa Star Aliance.

 

S Turkish Airlines Vás čeká vždy něco na víc!

 • Neexistuje návazné spojení při přestupu na vámi zvoleném letu? Využijte ubytování ZDARMA. (pro detailní podmínky nároku na bezplatné ubytování nás kontaktujte, rádi pro Váš let ověříme)
 • Čeká Vás více než 6ti hodinové mezipřistání v Istanbulu? Turkish Airlines pro Vás připravili prohlídku Istanbulu ZDARMA. Více informací naleznete zde.

 

S Turkish Airlines Corporate Club máte nespočet výhod

 • Exkluzivní slevy na letenky
  Jako člen Turkish Airlines Corporate Club získáte exkluzivní slevy na zakoupené letenky do celé sítě Turkish Airlines s odletem z České republiky, po domluvě i z jiných zemí.
 • Flexibilita
  Flexibilní korporátní tarify Turkish Airlines Vám umožní změny a refundace letenek zdarma u většiny tarifů.
 • Turkish Airlines Corporate Club karta
  S Turkish Airlines Club kartou se můžete odbavit na přednostní přepážce, využít fast track a také navštívit Turkish Airlines salónky v Praze a Istanbulu.
 • Vyšší váhový limit
  Cestujícím v ekonomické a obchodní třídě přináší členství v klubu možnost využít vyšší váhový limit, a tak si na služební cesty můžete vzít vše potřebné.

Neváhejte a registrujte se do Turkish Airlines Corporate Clubu!

Doplňkové služby

K letence Vám rádi zajistíme další služby, např. parkování na letišti, ubytování, pojištění, pronájem aut a mnoho dalších.