O společnosti

Domů / O nás / O společnosti

ORBIX je první, výhradně českou cestovní agenturou, která se specializuje na travel management pro korporátní klientelu. Náš odborný tým vytvořil portfolio služeb, které nabízí variantní sestavení nejen pracovní, ale i soukromé cesty přímo na míru dle přání zákazníka. Kromě cestovního servisu dokáží naši zkušení pracovníci poskytnout odborné konzultace, navrhnout optimalizaci nákladů a vytvořit cestovní analýzy.

Společně se sesterskou společností STUDENT AGENCY zaujímáme první místo v prodeji letenek na českém trhu, tento fakt nám zaručuje silnou pozici na trhu a možnost vyjednávat nejlepší ceny pro naše klienty. Našim klientům z řad malých firem, státních podniků, institucí i nadnárodních firem dokážeme při organizaci pracovních cest ušetřit významné finanční prostředky.

Historie společnosti

Orbix byl založen v roce 2002 jako sesterská společnost jedné z nejúspěšnějších českých firem STUDENT AGENCY. Naším společným mottem je, že nemusíme být první, ale nejlepší v kvalitě poskytovaných služeb.

První pobočku v Praze jsme v roce 2003 rozšířili o brněnskou kancelář a zastoupení na terminále 1 pražského letiště. V roce 2007 následovalo otevření další pobočky v Ostravě. V roce 2009 jsme expandovali na Slovensko, kde je otevřena pobočka v Bratislavě.

Orbix v číslech

Roční obrat: 700 000 000 CZK
Počet zaměstnanců: 30
Počet poboček: 3