Výhody spolupráce

Domů / Výhody spolupráce

Jsme akreditovaná IATA kancelář, díky čemuž zajišťujeme letenky nejen všech leteckých společností, sdružených v organizaci IATA, ale navíc také letenky nízkonákladových dopravců. 

Co můžeme nabídnout?

 • zázemí silné společnosti s významným podílem na českém trhu
 • individuální přístup profesionálních zaměstnanců s letitou praxí
 • poradenství a komplexní zajištění všech cestovních služeb na jednom místě
 • široké portfolio služeb (zajistíme vám letenky, ubytování, pronájem vozů, cestovní pojištění, pojištění storna  cesty,   autobusové i vlakové jízdenky, lodní lístky, parkování na letišti, ....)
 • asistenční službu mimo pracovní dobu v pracovní dny od 16:30 do 20:00, o svátcích a o víkendech od 8:00 do 20:00
 • statistiky pro sledování výdajů a dojednávání globálních smluv u leteckých společností
 • možnost využití profesionálních on-line rezervačních systémů
 • optimalizaci vašich cestovních nákladů – account management zahrnuje reporty (statistiky) zajištěných služeb pro sledování výdajů, analýzy nákladů dle jednotlivých služeb, dojednání speciálních podmínek u leteckých společností – trojstranné dohody,     
 • korporátní tarify na vybrané destinace leteckých společností při splnění obratových limitů
 • bonusové programy leteckých společností (evidujeme bonusové programy, kterých jste členy, automaticky načítáme body za uskutečněné lety nebo využité služby, nabízíme registraci, pokud takové programy nevyužíváte, nabízíme asistenci s vystavením bonusových letenek) 
 • služby osobního obchodního zástupce pro úspěšné nastavení a fungování spolupráce

Forma spolupráce

Osobní konzultant
Vaší společnosti bude k dispozici team zkušených cestovních konzultantů, na které se můžete obracet s požadavky na jednotlivé služby.

Online rezervační systémy pro větší flexibilitu
Kromě služeb zkušených cestovních konzultantů můžeme nabídnout také on-line rezervační systémy. Ty jsou neustále inovovány tak, aby co nejvíce vyhovovaly požadavkům firemní klientely. Pro rezervaci letenek nabízíme aplikaci ORBIX letenky či korporátní systém TRIPGATE, pro rezervaci ubytování, pronájem vozů a transferů nástroj ORBIX hotely. Do našich systémů Vám zajistíme přístupy a nabídneme podporu při jejich používání.

Spolupráce se společností ORBIX není podmíněna nutností uzavřít smlouvu, v případě, že se tak rozhodnete, můžete získat výhodnější podmínky.

Způsob platby

Naši stálí klienti mají možnost splatnosti na fakturu. Akceptujeme platby bankovním převodem, platební kartou či úhradu faktury v hotovosti na některé z našich poboček.

Konkrétní podmínky spolupráce si s Vámi rádi dohodneme při osobním jednání.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete s námi spolupracovat? 

Kontaktní osoba:
Antonín Škácha
mobile: 720 815 867
email: skacha@orbix.cz