Online řešení

Domů / Online řešení

Společnost ORBIX nabízí svým zákazníkům zdarma dva druhy on-line řešení pro zajišťování letenek.

Volba pro střední a menší podniky

Řešení ORBIX Letenky je vhodné pro střední a menší podniky, které mohou mít s leteckými společnostmi dojednané zvýhodněné korporátní ceny, avšak nezaměřují se na uplatňování nějaké cestovní politiky vůči cestujícím z řad zaměstnanců firmy. Cestující si jednoduše sám rezervuje letenku a osoba odpovědná za agendu služebních cest zašle do ORBIXu objednávku, na základě které je letenka vystavena.

Registraci do systému je možné jednoduše provést zde. Pro používání v mobilním zařízení stačí jednoduše stáhnout aplikaci ORBIX Letenky do mobilního telefonu. Pro propojení uživatele s firmou nás kontaktujte na app@orbix.cz.

Orbix letenky

 

Sofistikovaná volba pro rozsáhlou agendu nákupu letenek

Druhé řešení – systém Trip Gate – je robustnější nástroj, který pracuje s úrovněmi zaměstnanců, nákladovými středisky, schvalovacími procesy, možnostmi různých omezení buď na zaměstnance, projekt, nákladové středisko,...

Nespornou výhodou je možnost sledování, zda si zaměstnanec zvolil pro nákup nejvýhodnější letenku, která byla v době rezervace volná. Samozřejmostí systému je možnost reportingu. Vzhledem k náročnosti implementace na obou stranách vyžadujeme minimální předpokládaný roční obrat 1 mil. Kč a vyhrazujeme si právo na účtování měsíčního udržovacího poplatku ve výši 1 000 Kč, pokud klient nevyužívá aplikaci Trip Gate po dobu devadesáti po sobě jdoucích dnů, s výjimkou událostí nebo okolností, které zákazník nemůže ovlivnit (např. pandemická situace). Máte-li zájem o toto řešení, kontaktujte naše obchodní oddělení.

youtube-ikona Pusťte si Trip Gate prezentační video zde⟩⟩

unnamed-1unnamed-2

 

Porovnání funkcionalit nabízených produktů

 Prehled_online_reseni_Orbix