Go Parking

Zaparkujte vůz na parkovišti blízko letiště a nechte se zavézt přímo k odletové hale.

Parkoviště Go parking nabízí také možnost krytého stání, které si můžete u nás rezervovat. Příplatek za kryté stání činí 100 Kč za každé 4 započaté dny.

Jak to funguje? 

 1. Rezervace parkování
  Parkování si můžete rezervovat on-line, případně nás kontaktujte na čísle +420 221 592 159, či na emailu info@orbix.cz.
 2. Úhrada
  Pokud si rezervaci děláte sami, parkování je možné uhradit on-line kartou či expresním převodem, převodem z účtu anebo při návratu hotově či kartou. 
  Pokud pro Vás rezervaci vyřizoval náš cestovní konzultant, platba probíhá převodem a parkovací šek tak e-mailem obdržíte obratem. Na parkovacím šeku najdete PIN pro vjezd.
 3. Příjezd na parkoviště
  Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen) odbočíte při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo. Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areál parkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E.                                                                                                                                                                              Přijeďte na vybrané parkoviště a na vjezdovém stojanu zadejte PIN uvedený na šeku a potvrďte mřížkou #. Parkovací šek nenechávejte ve voze, mějte jej u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu. 
 4. Odjezd z parkoviště na letiště
  Ihned po příjezdu vás minibus GO parking během několika minut (obvykle 3 – 5 min., nejdéle do 15 min.) odveze k odletové hale letiště Praha – Ruzyně, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste zaparkovali přímo na letišti a šli k novým terminálům pešky. Přeprava funguje non-stop a je řízena dispečinkem, není třeba ji objednávat.
 5. Po návratu zpět
  Zpět k vozidlu vás minibus odveze z centrálního nástupního místa, které se nachází mezi příletovou halou Terminálu 1 a hotelem Courtyard by Marriott. Minibusy čekají zpravidla na zastávce. O jejich příjezdu současně informuje digitální displej na nástupním místě.
 6. Odjezd z parkoviště
  Při výjezdu přiložte parkovací šek a závora se otevře. Parkovací šek je dokladem, že již máte uhrazeno. Pečlivě jej uschovejte.

 

Ceník pro rok 2023