Leťte v pohodlí 4* letecké společnosti Emirates

Proměňte svůj let s Emirates v zážitek! Dopřejte si maximální komfort při letu do více než 150 destinací po celém světě pouze s jedním přestupem.

Právě teď akční nabídka letenek v economy class do Bangkoku od 13 293 Kč a Colomba od 13 921 Kč. Zvýhodněná cena letenek platí:

  • při nákupu od 10. 6. 2019 do 16. 6. 2019
  • pro cesty v období - 13. 6. 2019 - 15. 12. 2019 a 1. 1. 2020 - 29. 2. 2020

 

emiratesemirates3emirates1emirates2

 

Proč letět s Emirates:

  1. WIFI ZDARMA - Buďte online i během letu! Na palubě letadel Emirates máte až 20 MB dat zdarma. Data si můžete samozřejmě také dokoupit.
  2. ZAVAZADLOVÉ LIMITY - S Emirates nemusíte hlídat každý gram. Letecká společnost pro Vás připravila velmi příznivé zavazadlové limity. V Economy Classaž 35 kg, v Business Class až 40 kg a ve First Class až 50 kg.
  3. NÁPOJE ZDARMA - Ať už letíte Economy class, Business class nebo First class, můžete se těšit na ten nejlepší výběr nápojů po celou dobu letu. Vychutente si lahodný šálek čaje nebo se zasněte při sklence vína.
  4. PALUBNÍ ZÁBAVA - Zpříjemněte si let díky nekončící palubní zábavě - filmy, seriály, hudba, hry, a to vše na sirokoúhlé obrazovce.
  5. LETIŠTNÍ SALÓNKY - Pro zákazníky First Class a Business Class jsou připraveny zcela zdarma letištní salónky nejen v Dubaji, ale po celém světě. Proměňte svou cestu v zážitek díky vynikajícímu jídlu, pití nebo osvěžujícím wellness procedurám. Zákaznící Economy Class si mohou pobyt v letištním salónku v Dubaji dokoupit za příplatek.
  6. KOMPLEXNÍ PÉČE - Doleťte do cíle svěží a odpočatí. Na palubě vás čeká luxusní toaletní sada. Ve First Class a Business Class se můžete nechat hýčkat značkovými vůněmi a hydratačními přípravky.
  7. RODINA JE ZÁKLAD - Odleťte na rodiný výlet v klidu a pohodě. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny vyhrazené odbavovací přepážky, prioritní nástup a samozřejmostí je také přeprava kočárků. Pro malé cestovatele jsou pak připraveny lahodné pokrmy, dobroty a hračky.
  8. LUXUSNÍ CESTOVÁNÍ - Emirates posouvá úroveň cestování na vyšší úroveň. Na vybraných palubách letadel tak můžete najít bar, sprchu, uzavřené kabinky Private Suite, sedadla s nulovou gravitací a mnoho vylepšení, které vám zpříjemní let.

 

 

Doplňkové služby

K letence Vám rádi zajistíme další služby, např. parkování na letišti, ubytování, pojištění, pronájem aut a mnoho dalších.

    

Kompletní nabídka služeb