Air France / KLM

O Flying Blue

Flying Blue je věrnostní program skupiny Air France-KLM. Byl vytvořen v roce 2005 a nyní má 17 milionů členů po celém světě, kteří mají přístup k mnoha odměnám a výhodám a mohou získávat a utrácet míle u širokého výběru leteckých, maloobchodních a finančních partnerů.

Novinka Flying Blue Family. Sdílejte věrnostní program s celou rodinou.

Díky této nové bezplatné online službě si nyní může každý člen programu Flying Blue starší 18 let vytvořit "Flying Blue Family" a pozvat až 7 dalších členů. Navíc hlavní osoba Flying Blue Family může kdykoli převést míle z účtů ostatních členů na svůj účet. Takto sdílené míle umožňují rychlejší přístup k odměnám a nabídkám programu.

"Flying Blue Family" může sdružovat až 8 příbuzných, maximálně 2 dospělé a 6 dětí. Tato služba je nyní dostupná v online profilech členů na webových stránkách společností Air France a KLM.

Flying Blue doprovází všechny rodiny

Abyste mohli trávit ještě více času společně, nabízí Flying Blue také další výhody určené dětem a dospívajícím. Věrnostní program nabízí 25% slevu na bonusové letenky pro děti ve věku od 2 do 11 let, které cestují s dospělým. Kromě toho členům mladším 18 let nevyprší platnost mil. V neposlední řadě Flying Blue umožňuje svým členům na rodičovské dovolené prodloužit jejich stávající status.