Parkování u letiště v Praze

Logo GO parking

Jedete na letiště vlastním vozem? Vyberte si GO parking, zaparkujte vůz na parkovišti blízko letiště a nechte se zavézt přímo k odletové hale. Ušetříte nejen čas.

Rezervujte online za ceny od 350 Kč nebo požádejte o zlevněné parkování k letence nebo ubytování cestovního agenta - kontakt zde.

 
 

Ceník parkování Go parking v Praze s letenkou nebo ubytováním:

Počet dní
Cena
1 den
350 Kč
2 dny
550 Kč
3 – 7 dní
599 Kč
8 dní
685 Kč
9 dní
771 Kč
10 dní
857 Kč

Ceník parkování Go parking v Praze bez letenky nebo ubytování:

Počet dní
Cena
1 den
350 Kč
2 dny
570 Kč
3 dny
760 Kč
4 – 8 dní
800 Kč
9 dní
990 Kč
10 dní
1050 Kč

Jak vše funguje?

 1. Rezervace
  Rezervujte sami ve formuláři výše nebo kliknutím na logo GO parking.
  Případně kontaktujte Orbix na čísle 844 111 111, či na emailu info@orbix.cz.
 2. Úhrada
  Pokud si rezervaci vytvoříte sami, je možné uhradit parkovací šek kartou, převodem a nebo na dobírku. Parkovací šek se automaticky vygeneruje a zašle na Váš email po obdržení úhrady.
  Pokud pro Vás rezervaci vyřizoval náš cestovní konzultant, probíhá platba převodem, parkovací šek obdržíte na email obratem.
 3. Příjezd na parkoviště
  Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen) odbočíte při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo. Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areál parkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E Při vjezdu na parkoviště, přiložte parkovací šek přímo k parkovacímu stojanu a otevře se vám závora. Parkovací šek nenechávejte ve voze, mějte jej u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu.
 4. Odjezd z parkoviště na letiště
  Ihned po příjezdu Vás minibus GO parking během několika minut (obvykle 3 – 5 min., nejdéle do 15 min.) odveze k odletové hale letiště Praha – Ruzyně, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste zaparkovali přímo na letišti a šli k novým terminálům pešky.
 5. Po návratu zpět
  Parkovací šek nenechávejte ve voze, mějte jej u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu. Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo +420 722 730 730 a minibus pro Vás přijede k terminálům.
 6. Odjezd z parkoviště
  Při výjezdu přiložte parkovací šek a závora se otevře. Parkovací šek je dokladem, že již máte uhrazeno. Pečlivě jej uschovejte.

 

Pro zákazníky Go parking - mytí a čištění vozů za zvýhodněné ceny:

 • Nejmodernější a nejrychlejší automyčka v Praze již od 80 Kč.
 • Šetrné ruční čištění interiéru již od 290 Kč.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.