logo

Zaparkujte vůz na parkovišti blízko letiště a nechte se zavézt přímo k odletové hale. Ušetříte nejen čas.

Parkoviště Go parking nabízí také možnost krytého stání, které si můžete u nás rezervovat. Příplatek za kryté stání činí 100 Kč za každé 4 započaté dny.

 

Jak to funguje?

 

 1. Rezervace
  Rezervujte sami ve formuláři výše nebo kliknutím na logo GO parking.
  Případně kontaktujte Orbix na čísle +420 221 592 159, či na emailu info@orbix.cz.
 2. Úhrada
  Pokud si rezervaci vytvoříte sami, je možné uhradit parkovací šek kartou, převodem a nebo na dobírku. Parkovací šek se automaticky vygeneruje a zašle na Váš email po obdržení úhrady.
  Pokud pro Vás rezervaci vyřizoval náš cestovní konzultant, probíhá platba převodem, parkovací šek obdržíte na email obratem.
 3. Příjezd na parkoviště
  Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen) odbočíte při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo. Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areál parkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E Při vjezdu na parkoviště, přiložte parkovací šek přímo k parkovacímu stojanu a otevře se vám závora. Parkovací šek nenechávejte ve voze, mějte jej u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu.
 4. Odjezd z parkoviště na letiště
  Ihned po příjezdu Vás minibus GO parking během několika minut (obvykle 3 – 5 min., nejdéle do 15 min.) odveze k odletové hale letiště Praha – Ruzyně, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste zaparkovali přímo na letišti a šli k novým terminálům pešky.
 5. Po návratu zpět
  Parkovací šek nenechávejte ve voze, mějte jej u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu. Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo +420 722 730 730 a minibus pro Vás přijede k terminálům.
 6. Odjezd z parkoviště
  Při výjezdu přiložte parkovací šek a závora se otevře. Parkovací šek je dokladem, že již máte uhrazeno. Pečlivě jej uschovejte.