Parkování ve Vídni

Domů / Služby na letišti / bez titulku / Parkování ve Vídni

Logo airport VIE

Cestujícím odlétajícím z Vídně nabízíme možnost zakoupení parkovacích karet. K dispozici máme parkovaní na čtyři, osm a patnáct dní s možností výběru parkovacího domu a nebo otevřeného parkoviště.

Proč parkovací karty od Orbixu?

Jsme jednou z mála cestovních agentur, která tyto parkovací karty nabízí. Také cena je díky smluvnímu ujednání výhodnější, než kdybyste na parkoviště přijeli nevybaveni parkovací kartou. Spočítejte si, kolik Vás bude stát parkování na letišti a porovnejte s cenou kartičky

Jak vše funguje?

 1. Zakoupení parkovací karty
  Kontaktujte Orbix na čísle +420 221 592 159, na emailech info@orbix.cz, brno@orbix.cz nebo přímo svého cestovního konzultanta. Vyberte, zda máte zájem spíše o parkovací dům, nebo otevřené parkoviště.
 2. Plánek letiště Vídeň
  Vienna Airport Map
 3. Úhrada
  Klienti mají možnost hradit převodem, platební kartou nebo hotově.
 4. Příjezd na parkoviště
  U parkovacího stojanu vyjměte lístek a zaparkujte vozidlo.
 5. Před opuštěním parkoviště
  Parkovací karta GZE NESLOUŽÍ k otevření závory u výjezdu! Pro výjezd slouží parkovací lístek, který Vám byl vydán při vjezdu na parkoviště. Je třeba vyhledat pokladnu nebo pokladní přepážku, vložit parkovací lístek do automatu. Zobrazí se částka k úhradě. Poté vsuňte kartu GZE, částka se odpovídajícím způsobem sníží. Vyjměte parkovací lístek, který byl překódován pro výjezd a v příslušné době (zpravidla 20 min, u vzdálených parkovacích míst o něco déle) Vám umožní otevření závory u výjezdu.

Ceník nabízených parkovacích karet:*

Doba stání
Parkoviště C
Garáž 3 a 4
1 – 4 dny
68,40 EUR (max 96 hodin)
100,80 EUR (max 96 hodin)
1 – 8 dnů
82,80 EUR (max 192 hodin)
124,50 EUR (max 192 hodin)
1 – 15 dnů
118,80 EUR (max 360 hodin)

*ceník platný od 1. 12. 2019

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat